ایرلاین ها

هواپیمایی آتا

هواپیمایی آتا

 

هواپیمایی آتا یک شرکت هواپیمایی ایرانی است که در سال ۱۳۸۷، به مرکزیت شهر تبریز، تاسیس شد. هم‌اکنون این شرکت با اختیار داشتن تعدادی هواپیما در ناوگان خود به مقاصد داخلی ایران از تبریز، تهران و مشهد و همچنین چند مقصد خارجی فعال بوده و پرواز های برنامه‌ای دارد.

نخستین پرواز شرکت هواپیمایی آتا در تاریخ ۱۰ دی ۱۳۸۸ هم‌زمان با افتتاح این شرکت توسط وزیر راه و ترابری وقت، از فرودگاه بین‌المللی تبریز به مقصد مشهد مقدس صورت پذیرفت و پروازهای رسمی شرکت هواپیمایی آتا از تاریخ ۱۷ بهمن ۱۳۸۸ از تبریز به مقصد تهران انجام شد. شرکت هواپیمایی آتا فعالیت خود را با ۴ فروند هواپیمای ام‌دی-۸۳ با ظرفیت ۱۶۵ نفر مسافر آغاز نمود.

خرید بلیط هواپیمایی آتا

 

 

 

برای خرید بلیط هواپیمایی آتا از وبسایت باباگردش به ارزانترین نرخ  موجود از طریق تصویر بالا کلیک کنیدو خرید انجام دهید.

 

وسایل مجاز و قابل حمل همراه مسافر در کابین هواپیمایی آتا

 

کالسکه بچه نمونه کوچکی از کالسکه های بزرگ هستند که برای جابجایی کودکان در بیرون از خانه استفاده می شوند.

روزنامه

روزنامه نه بیانیه است و نه اطلاعیه و برای روشن ساختن افکار مردم بلکه به نشر اخبار و اطلاعات در زمینه های گوناگون و انتقاد و صلاح اندیشی در امور عمومی میپردازد.

کیف دستی کوچک

کیف دستی نوعی کیف است که عمدتاً مورد استفاده خانم‌ها می‌باشد. اندازه کیف‌های دستی در مقایسه دیگر کیف‌ها، متوسط تا بزرگ به شمار می‌آید. این نوع کیف‌ها معمولاً به شکل مد روز طراحی و مورد استفاده قرار می‌گیرند. کیف‌های دستی معمولاً برای نگهداری و حمل وسایل شخصی نظیر لوازم آرایش، تلفن همراه، برس، دسته کلید، کیف پول، سکه و غیره مورد استفاده قرار می‌گیرند.

مجله مجله یا ژورنال گونه ای کتابچهٔ دوره ای است که با چاپ مقاله های عمومی یا علمی به گسترش و اشاعهٔ اطلاعات، دانش و نتایج پژوهش ها دربارهٔ پیشرفت های جاری در یک حوزهٔ علمی خاص می پردازد.

چتر

وسیله‌ای نیم کروی شکل است که برای محافظت فرد یا چیزی از باران یا نور آفتاب استفاده می‌شود.

دوربین

دوربین وسیله‌ای است که تصاویر را ضبط می‌کند. تصاویر می‌توانند در خود حافظه‌ی دوربین یا مکان دیگری ذخیره شوند. این تصاویر می‌توانند تصاویر ثابت یا تصاویر متحرک، مانند ویدیو یا فیلم باشند. سیستم ضبط تصویر در دوربین‌ها، اساساً در دو نوع آنالوگ و دیجیتال هستند.

 غذای کودک هرگونه غذای نرم و قابل استفاده برا شیرخوار به جز شیر مادر یا شیر خشک که به طور ویژه برای سن بین ۶ ماهگی تا دو سالگی توسط شیرخوار استفاده می‌شود غذای کودک گفته می‌شود.

لپتاپ

لپتاپ ها کامپیوتر های قابل حمل می باشند که استفاده از آنها در حین پرواز مجاز می باشد

کتاب

کتاب مجموعه ای از صفحات نوشته شده، مصور، چاپ شده یا صفحات خالی (صفحه سفید و نانوشته)؛ ساخته شده از جوهر، کاغذ (ورق)، پوست حیوانات یا مواد دیگر می باشد، که معمولا” از یک طرف یا سمت به یکدیگر محکم شده یا متصل می گردند.

عصا عصا چوبی است که به دست گیرند و در راه رفتن بدان تکیه کنند. چوبدست و چوبدستی نوع نتراشیده آن است که بینوایان و قلندران به دست می‌گرفته‌اند

پتوی کوچک

نوعی بافته پشمی. به نوعی روانداز گویند که معمولاً در هنگام خواب بر روی خود می‌کشند. پتوها می‌توانند از لایه‌های مختلفی ساخته شده باشند. بعضی از این لایه‌ها برای گرم نگه داشتن و بعضی دیگر تنها برای زیبایی به کار رفته است.

بارانی-پالتو

پالتو یک نوع کت بلند است که به عنوان بیرونی‌ترین لباس پوشیده می‌شود. پالتوها معمولاً تا پایین زانو ادامه دارند. پالتو از پارچه ضخیم یا پشم تهیه می‌شود چرا که در زمستان برای گرم نگه داشتن بدن پوشیده می‌شود.

اطلاعات ضروری سفرهواپیمایی آتا

 

صدور بلیت اینترنتی در صورت تایید قطعی پرداخت از جانب بانک مسافر امکانپذیر است .در غیر اینصورت رزرو جا باطل می گردد و بلیت اینترنتی صادر نمی گردد.

درزمان وارد کردن مشخصات مسافران ( از جمله نام و نام خانوادگی و سن مسافر) اطلاعات ارائه شده می بایست کاملاً منطبق با اطلاعات کارت شناسایی مسافر (شناسنامه و کارت ملی) باشد. در غیر اینصورت بلیط صادرشده کنسل می گردد.

حداکثر 15 دقیقه فرصت برای پرداخت مبلغ صندلی های خریداری شده و پرداخت آن از طریق کارت های بانکی عضو شبکه شتاب وجود دارد.

چنانچه مراحل خرید با موفقیت انجام شود، سیستم به صورت اتوماتیک شماره بلیت های صادر شده را به مسافر اعلام می کند و در پایان کار، رسید مربوط به خرید بلیت اینترنتی روی صفحه ظاهر و در اختیار مسافر قرار می گیرد.

مسافر می بایست pdf رسید خرید بلیط اینترنتی  را در هنگام پرواز، به مأمور مربوطه ارائه نماید.

حضور مسافر در کلیه فرودگاههای داخلی دو ساعت و مناطق آزاد دو ساعت و سی دقیقه قبل از پرواز ضروری است.

پروازهای داخلی هواپیمایی آتا از مبداء تهران از ترمینال 2  فرودگاه مهرآباد انجام می شود.

جهت دریافت کارت سوار شدن به پرواز، ارائه کارت شناسایی معتبر (کارت ملی – شناسنامه ) تمامی مسافران الزامی می باشد.

در صورتیکه اطلاعات صحیح مربوط به سن نوزاد وکودک ارائه نگردد، مسافر پذیرش نخواهد شد.

میزان بار مجاز و رایگان همراه مسافر که دارای صندلی میباشد 20 کیلوگرم و برای مسافران بدون صندلی (نوزاد) 10کیلوگرم میباشد.

حداکثر بار دستی همراه مسافر برای حمل در کابین هواپیما، 6 کیلوگرم می باشد با حداکثر ابعاد 40*55*20 سانتیمتر که جمع ابعاد هر بسته نباید از 115 سانتیمتر بیشتر باشد.

هرگونه نارسایی بار (مفقودی، خسارت دیده شده) در بدو ورود مسافر به اطلاع مسئولین شرکت در فرودگاه مقصد برسد. بدیهی است هرگونه ادعای مسافر پس از خروج از سالن فرودگاه هیچگونه مسئولیتی را متوجه شرکت هواپیمایی آتا نخواهد کرد.

شرکت حمل کننده هیچگونه مسئولیتی در قبال اثاثیه مسافرانی که بلافاصله بعد ازورود مطالبه نگردد، نخواهد داشت.

به همراه داشتن مجوز پزشک برای خانم های باردار و افراد با بیماریهای قلبی- عروقی ،بیماریهای تنفسی و صرع یا هرگونه بیماری دیگری که سبب منع سفر هوایی باشد، هنگام سوار شدن به هواپیما ضروری است

کیترینگ هواپیمایی آتا

 

ما در یک پرواز با مسافران زیادی با سلیقه و ذائفه خاصی روبرو هستیم که سعی داریم با در نظر گرفتن تمامی جوانب سرویس های غذایی خود را ارائه دهیم و هر گاه مسافری شکایتی داشته باشد کیترینگ هواپیمایی آتا همیشه گوش شنوای شکایات و اعتراضات مسافرین خود است. از آنجائیکه رضایت مسافران یکی از اهداف مهم شرکت آتا میباشد ؛

امید است با بهره گیری از نظرات و پیشنهادات شما گامی در جهت ارتقاء و بهبود محصولات این شرکت برداریم و خدمتی هر چند ناچیز را به میهن و ملت شریف خویش عرضه داریم.

1. تقويت خطوط ارتباطي استانهاي شمال غرب با ساير مناطق كشور با هواپیمایی آتا

با توجه به جايگاه ويژه فرهنگي، اقتصادي، صنعتي و گردشگري استانهاي شمالغرب كشور به ويژه استان آذربايجان شرقي، گسترش راههاي ارتباطي اين منطقه با ساير مناطق كشور از اهميت ويژه اي برخوردار است؛ لذا بر اساس يك برنامه كوتاه مدت، تقويت خطوط هوائي اين مناطق با ساير مراكز مهم گردشگري و اقتصادي كشور در دستوركار هواپيمائي آتا قرار گرفت. همچنين علاوه بر پروازهاي تهران – تبريز و تهران- اروميه، مراكز اين استانها نيز به شهرهايي همچون مشهد، كيش و شيراز متصل گرديده و در آينده نيز به ساير مناطق كشور گسترش خواهد يافت.

2. تقويت خطوط پروازي بين المللي هواپیمایی آتا

شرکت هواپیمایی آتا با هدف مشتری مداری و درآمدزایی با شناسایی بازار های هدف اقدام به راه اندازی مسیرهای مختلف برون مرزی از فرودگاههای بین المللی امام خمینی (ره) شهید مدنی تبریز و همچنین شهید هاشمی نژاد مشهد نموده و درصدد توسعه این پروازها در آینده نزدیک می باشد.

3. تقويت جايگاه كشوري و منطقه اي آتا 

هواپيمائي آتا با توجه به برنامه هاي ميان مدت و بلند مدت خود، علاوه بر تقويت ارتباطات هوائي منطقه شمالغرب، دستيابي به يك جايگاه شايسته كشوري و منطقه اي را جزو اولويت هاي مهم و اساسي خود قرارداده است. به همين منظور خطوط پروازي آتا، از تهران به مقصد بسياري از شهرهاي كشور همچون تبريز، اروميه، كيش، مشهد، شيراز و اهواز در سطح داخلي بر قرار گرديده و انشاءا… اين خطوط پروازي در آینده ای نزدیک به نحو چشمگيري گسترش خواهد يافت.

راه های ارتباطی هواپیمایی آتا

دفتر فروش تبریز آدرس: فرودگاه شهید مدنی – دفتر فروش شرکت هواپیمایی آتا
تلفن: 32613330-041

دفتر فروش مرکزی تهران

تهران : شهرک اکباتان، بلوار شهید نفیسی، نبش کوی یاس، پلاک 8
           شماره نمابر : 44635113-021  | 0214855
تبریز : خیابان توانير شمالي، فلكه گلپارك، سربالايي نگين پارك، ساختمان آرمين
تلفن :  5-33283003-041
ایمیل :Info@ataair.ir

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا