عمومی

مثبت اندیشی

مثبت اندیشی

 

مثبت اندیشی فواید بسیار زیادی مانند بالا بردن اعتماد به نفس و سلامت روانی ، ارتقای سلامت فیزیکی دارد . شما می توانید با مطالعه این بخش از موفقیت در باباگردش زمانی که در موقعیت هایی قرار می گیرید که افکار منفی به ذهنتان راه می یابد راه هایی برای رسیدن به مثبت اندیشی بیابید.

با توجه به اینکه باورها و اعتقادات هر فرد و نوع برداشتش از زندگی و وقایع آن است که او را به سمت و سوی خوشبختی و یا بدبختی می برد هیچگاه افکار منفی به ذهنتان راه ندهید و در عوض هرگاه موقعیت نامطلوب یا مسئله ناخوشایندی در زندگیتان پیش آمد، به دنبال راههای مثبت و طلایی برای حل آن مسائل باشید.

 

مثبت اندیشی و تاثیر آن در موفقیت

 

اعمال از افکار سرچشمه می‌گیرد. برای موفق بودن، افکاری که در ذهن می‎پرورانید را را درست و با دقت انتخاب کنید. افکاری که شما درباره خودتان، توانایی‌هایتان، دستاوردهای مالی‌تان (یا شکست‌های مالی‌‌تان) دارید و همچنین تصوری که در ذهن‌‌تان نسبت به توانایی‌تان برای رسیدن به موفقیت دارید، در نهایت در زندگی‌تان عملی خواهند شد.

تاثیر مثبت اندیشی در دنیای کسب کار

 

در دنیای کسب‌و‌کاری که هر شخص برای ساختن منابع، استعدادها، امور مالی، فناوری و غیره تلاش می‌کند، موفقیت یک شخص به دلیل مصمم بودن و انعطاف‌پذیری اوست.

در کسب‌و‌کار، نگرش همه چیز است. اگر باور داشته باشید که می‌توانید موفق شوید، حتما خواهید توانست. نگرش شما درباره‌ی موفقیت، در واقع پیشگویی شماست. پس برنده بودن را انتخاب کنید.

 

از خداوند زیاد بخواهید

 

چرا از خدا کم میخوای چرا ارزوهاتو محدود میکنی چرا سقف ذهنی داری ؟ وقتی خواسته هامونو محدود میکنیم وقتی شک میکنیم چطوری؟ از کجا؟ آخه چطوری ممکنه؟یعنی ظرف اگاهی وجودمون اونقدر کوچیکه که بزرگی خدا توش جا نشده و ما خالق مان را درک نکردیم و نمیدونیم چطوری بخوایم و از کی بخوایم و همون لحظه است که شک میکنیم و وقتی شک میکنیم از مسیر دریافت ما رو پرت میکنن بیرون…

میگن این اصلا نمیدونه از کی میخواد و چی میخواد؟ خدا بزرگه خدا مصبب الاسبابه هر نا ممکنی به دست خداوند ممکنه فقط از اون بخواه  محدود نخواه  بزرگ بخواه کوچیک خواستن توهین به خداونده!! توهیین به بزرگی و قدرتمندیشه..ارزو هدیه ای از طرف خداونده به قول دکتر الهی قمشه ای  ارزو دلیل بر استعداده یعنی هر ارزویی که تو دل تو میاد از طرف خداست و تو استعداد بر اورده کردن اون ارزو رو داری یعنی چیزی که تو بالقوه در وجود تو هست تو باید به فعلیت در بیاری و به فعلیت در اوردن ارزو اولین گامش خواستنه.. خواستن درست رو یاد بگیر خواستن بدون سقف ذهنی!!

 

مثبت اندیشی، شانس های جادویی زندگیتو بهت نشون میده

 

تا زمانیکه با منفی بافی و غر زدن و نق و نوق کردن جلو بری، هیچوقت نمیتونی نیمه پر لیوان رو ببینی. همینجوری میشه که هر جا میری بدشانسی پشت سرت میاد، هر جا میرسی مشکلاتت از تو جلوتر اونجا اتراق کرده و بدبیاری پشت بدبیاری و به قول معروف: به دریا میرسی، خشک میشه. اما همینکه دیدگاهتو عوض میکنی و بر روی نکات مثبت زندگیت تمرکز میکنی، دیگه انگار دنیا برات رنگه دیگه ست. دیگه فقط نیمه پر لیوان رو میبینی و از آسمون واست طلا میباره و دست به خاکستر میزنی طلا میشه.

مثبت اندیشی این رو بهت یاد میده مشکلات در زندگی انسانها ابدی و همیشگی نیستند و هر چالشی تو زندگی یه حکمتی داره و قطعاً راه حلی براش پیدا میشه. وقتیکه مثبت باشی به خودت میگی اینم یه خوان دیگه هست که من حتما ازش با موفقیت عبور خواهم کرد. یه انسان مثبت رو زندگی خودش سواره و مهندس زندگی خودشه. پس شعارش اینه: یا راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت.

اثرات شگفت‌انگیز مثبت اندیشی

 

مثبت بودن قدرت تمرکز شما را بالا می برد

مثبت اندیشی باعث می‌شود حواستان به حواشی، منفی بافی‌ها و پیش‌آمدهای جزئی که باب میلتان نیستند پرت نشود و در نتیجه تمامی تمرکزتان رو مسیر اصلیتان قرار می‌گیرد

نگرش مثبت باعث تقویت اعتماد به نفس‌تان می‌شود

مثبت بودن نقاط ضعف و چیزهایی که باعث آزارتان می‌شود را برایتان کمرنگ کرده و در نتیجه باعث بالا بردن اعتماد به نفس شما می‌شود.

مثبت اندیشی، فرصت‌های زندگی‌ات را نمایان می‌سازد

تا زمانی که درحال غر زدن و گله کردن از زمین و زمان و خلاصه منفی‌بافی باشی، نمی‌توانی فرصت‌های زندگی‌ات را که راه رسیدن به موفقیت هستند را ببینی و قابلیت تشخیص آن‌ها را نداری.

با مثبت اندیشی به خود باوری می‌رسید

مثبت اندیشی استعدادها و توانایی‌هایتان را برای شما آشکار می‌سازد و باعث می‌شود به خود اعتماد داشته و به خودباوری برسید.

نگرش مثبت نقطه تحمل را بالا می‌برد

مثبت فکر کردن مانند یک محرک برای کارایی و قدرت شماست. اگر مثبت اندیش باشید کارها برایتان آسان تر و قابل حل‌تر می‌شود.

مثبت اندیشی باعث جلب اعتماد دیگران می‌شود

در قسمت بالا به تاثیر مثبت اندیشی در کشف توانایی‌ها و در نتیجه خودباوری و بالا رفتن اعتماد به نفس اشاره شد. زمانی که شما به خودباوری برسید و اعتماد به نفس داشته باشید، دیگران نیز راحت‌تر می‌توانند به شما اعتماد کنند و مسئلیت های بزرگتری به شما بسپارند. در نتیجه می‌تواند باعث ارتقا جایگاه شما در کار و یا خانواده و …شود.

 

کلید طلایی خوشبختی در همه زمینه‌ها:

 

“نفوس بد نزن”، “بد به دلت راه نده”، “لفظ بد نیا”، “منفی نباش”، “هر چی فکر کنی همون میشه”، “مثبت فکر کن”، “مثبت باش”

و از عبارات مثبتی چون: “من میتوانم”،  “من قادر هستم”، “من خوشبختم .من ثروتمندم”من ذهن پولساز دارم” من هرچه بخواهم خلق میکنم “چنین چیزی ممکن است و از عهده انجام آن بر می آیم”، “چقدر این کار برایم لذت‌بخش است” و… استفاده کنید و همواره شادی، قدرت و موفقیت را در وجود خود زنده نگه دارید.

 

مناجاتی مثبت با خداوند برای سال جدید : برای سال 1400 یک رویای بزرگی بپروران و از خدا بخواه که ای خدای من سال 1400 را برای من سالی متفاوت رقم بزن سالی سرشار از ثروت و قدرت برایم مقدر بفرما!!

مثبت باشی، رهبر میشی

وقتیکه مثبت اندیش باشی، اعتماد به نفست بالا میره همین باعث میشه که به خود باوری برسی، وقتیکه خودت رو بشناسی و باور داشته باشی پس به علایق و تواناییهات هم اعتقاد پیدا میکنه و با شور و حرارت و هیجان درونیت برای رسیدن به هدفات تلاش میکنی.

مثبت اندیشی راه کشف علایق و استعدادها

با داشتن یه ذهن مثبت میتونی علایقت رو کشف کنی و با تمرکز روی اونها شانس موفقیتت رو افزایش بدی

تو تقدیرت نوشته هرچی خواستی، پس خوب باش و خوب بخواه

وقتیکه در نهایت آرامش و تمرکز خدا رو به خاطر داشته هات شکر کنی و روی نقاط مثبت زندگیت تمرکز کنی با وفور نعمت در زندگیت مواجه میشی، به خودباوری میرسی، علایقت رو کشف میکنی، واسه زندگیت هدف گذاری میکنی، با شور و هیجان به سمتشون میری و به دستشون میاری و تبدیل به موجودی افسانه ای میشی.

 

تاثیر مثبت اندیشی در زندگی به طور خلاصه و کلی

 

  • ایجاد آرامشی عمیق و ماندگار در زندگی مهم ترین تاثیر مثبت اندیشی است.
  • افزایش اعتماد به نفس و دوری از تمامی افکار منفی و مشکلات ناشی از آن مانند: افسردگی، استرس و …
  • تمرکز بالا بر روی موفقیت و شاد زیستن و ایجاد بهترین موقعیت ها در زندگی
  • آمادگی همیشگی ذهن و جسم برای دریافت اتفاق های خوب و زیبا
  • بالابردن تفکر و انرژی مثبت و لذت بردن از لحظات زندگی ناشی از این افزایش انرژی
کاربر ادمین باباگردش:

 

ضمن آرزوی موفقیت های روزافزون برای شما دوست عزیز. حتما اهداف جدید موفقیت های تازه و تجربیات خودتون رو با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید. سپاس

 

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا