فرودگاه

فرودگاه سمنان

فرودگاه سمنان فرودگاهی داخلی با کد ایکائو OI21 است که در ۱۰ کیلومتری جادهٔ سمنان به مشهد قرار دارد.این فرودگاه در شهر سمنان به عنوان مرکز استان و پرجمعیت ترین شهر استان واقع شده است .

 

تلفن تماس فرودگاه سمنان

 

تلفن:33350051-023

نمابر:33350050-023

آدرس فرودگاه سمنان

 

آدرس:کیلومتر10 جاده سمنان – مشهد . بلوار اصلی فرودگاه

 

پیگیری اشیا گمشده در فرودگاه سمنان

 

از جمله مهم‌ترین خدماتی که فرودگاه سمنان به مسافران ارائه می‌دهد پیگیری راحت برای یافتن اشیا مفقود شده می‌باشد. مسافران می‌توانند از سه راهی که در زیر بیان شده، برای پیدا کردن وسایل خود در این فرودگاه اقدام کنند:

اگر اشیاء خود را در سالن عمومی گم کرده‌اید برای پیگیری به پلیس فرودگاه مراجعه کنید و در صورتی که در سالن ترانزیت وسایل خود را گم کرده‌اید بایستی به دفتر امانات بروید. برای پیگیری وسایل مفقود شده در کابین هواپیما به امور جامه‌دان مراجعه کنید.

 

درباره فرودگاه سمنان

ز برج کنترل ترافیک این فرودگاه در تابستان 90 رونمایی شد ولی راه‌اندازی سامانه ضبط مکالمات هوانوردی در دست اقدام می‌باشد. زمانی که فرودگاه سمنان افتتاح شد هنوز برای توسعه و گسترش این فرودگاه برنامه‌ریزی‌هایی انجام شده بود و عملیات اجرایی برای احداث گسترش ترمینال‌ها و باندهای فرودگاه در اولویت گرفت.

توسعه باند فرودگاه از 2800 به بیش از سه هزار متر و عملیات اجرایی احداث ترمینال جدید مسافری به مساحت 1500 مترمربع از مهم‌ترین اقدامات برای توسعه فرودگاه سمنان می‌باشند که بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده قرار است تا پایان سال 1399 این عملیات اجرایی به پایان برسد.

با اقدامات انجام‌شده تاکنون ۶۵ درصد پیشرفت فیزیکی در این فرودگاه حاصل شده است و از همه مهتر پیشرفت قابل توجهی در مراحل اجرایی احداث ساختمان هواشناسی فرودگاه سمنان مشاهده می‌شود. احداث جایگاه سوخت فرودگاه سمنان در دستور کار این استان قرار دارد

 

فرودگاه سنندج

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا