فرودگاه

فرودگاه داراب

فرودگاه شهدای داراب فرودگاهی کوچک در ۱۱ کیلومتری جنوب غرب داراب، در استان فارس، ایران است.این فرودگاه دارای دو باند متقاطع است و در حال حاضر پروازی از آن صورت نمی‌گیرد ولی تلاش‌هایی برای احیای آن صورت گرفته است.

 

تجهیزات

این فرودگاه هم‌اکنون دارای ساختمان‌های ناوبری، ایستگاه هواشناسی، پلیس فرودگاه، ایستگاه آتش‌نشانی و سوله ایمنی زمینی است دو باند این فرودگاه دارای طولی ۱۷۰۰ و ۱۲۰۰ متری و عرضی ۳۰ متری هستند.

 

متاسفانه این فرودگاه در حال حاضر تعطیل است .

 

خرید بلیط هواپیما داراب

شما می توانید برای خرید بلیط هواپیما داراب هم به صورت حضوری به شرکت های هواپیمایی مراجعه کنید و بلیط هواپیما داراب را تهیه نمایید و به صورت غیر حضوری از سامانه اینترنتی معتبر بلیط هواپیما داراب را خریداری نمایید. برای این کار به آدرس ایمیل، رمز کارت دوم یا رمز اینترنتی نیاز دارید.

نکات مهم برای تهیه بلیط هواپیما داراب

برای تهیه بلیط هواپیما داراب باید به نکاتی توجه کرد که علاوه بر نقش این نکات به راحت تر شدن شرایط، در هزینه ها نیز به شما کمک شایانی می کنند؛ که در ادامه به آن ها می پردازیم:

ظرفیت و زیاد بودن جمعیت

در زمان هایی که جمعیتی که سفر می کنند کم می باشد شرکت های هواپیمایی برای کم تر شدن ضرر مالی حاضر می شوند که بلیط هواپیما داراب که خریداری نشده است را در لحظات آخر به قیمت بسیار پایین تر به فروش برسانند. بنابراین اگر زمان سفر برای شما در تاریخ خاصی مهم نیست با گشتن در سایت های اینترنتی و کمی جست و جو در شرکت های هواپیمایی می توانید مناسب ترین و مقرون به صرفه ترین بلیط هواپیمای داراب را تهیه و خریدار نمایید.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا