سفر

علی بابا

در این مطلب همراه بابا گردش باشید تا در کنار هم علی بابا را نقد و بررسی کنیم .

علی بابا یکی از هزاران وبسایت فروش بلیط هواپیما که در زمینه های بلیط اتوبوس و هتل و… فعالیت دارد . به عنوان شخصی که هم از علی بابا

و صدها سایت دیگه خرید داشتم میخوام با هم درباره علی بابا گپ بزنیم 😃😃😃😃

 

علی بابا

 

به عنوان یک کاربر علی بابا  که هدفش خرید بلیط هواپیماست 3 اصل خیلی اساسی وجود دارد .

1: قیمت بلیط هواپیما علی بابا

2: کیفیت پشتیبانی علی بابا

3: مراحل خرید علی بابا

قیمت بلیط هواپیما علی بابا

 

از نظر قیمت بلیط هواپیما داخلی در پرواز های چارتر اختلاف قیمت زیادی با سایر وبسایت بلیط هواپیما دارد با جستجو ساده در سایر وبسایت

های فروش بلیط هواپیما متوجه این موضوع میشود که علی بابا از نظر قیمتی از 50 درصد سایت های بلیط هواپیما قیمت بالاتری دارد .

 

قیمت بلیط خارجی هواپیما علی بابا

 

قیمت بلیط خارجی هواپیما در سایر سایت های فروش آنلاین از علی بابا ارزانتر است . با جستجو و مقایسه بلیط هواپیما متوجه این موضوع میشوید .

 

کیفیت پشتیبانی علی بابا

 

از نظر کیفیت پشتیبانی علی بابا نظری ندارم به دلیل اینکه ارتباظ زیادی نداشتم تا به حال و از دوستانی که تجربه تماس با پشتیبانی علی بابا رو

دارند خواهشمندم نظرات خودشون رو با ما به اشتراک بزارند .

مراحل خرید علی بابا

 

مراحل خرید در سایت  alibaba خیلی سخته نسبت به سایر سایت های بلیط هواپیما. اول اینکه برای خرید بلیط باید ثبت نام کنی

و بعد برای شخصی که زیاد با فضای اینترنت آَشنایی ندارد واقعا سخته حالا خودتون میتونید این تجربه رو در علی بابا و سایت زیر با هم مقایسه کنید .

alibaba.ir

flayto.ir

اگر بررسی کرده باشید متوجه تفاوت آسانی خرید میشوید .

 

و در آخر درباره ما سایت علی بابا رو بررسی میکنم که خود این سایت در قسمت درباره ما سایت علی بابا منتشر کرده است .

 

درباره ما علی بابا

 

سفر باید آسان باشد، مطمئن و به‌صرفه؛ و همه اینها در علی‌بابا خلاصه شده. از هر کجا به هر کجا، با هواپیما، قطار، اتوبوس یا تور. حتی برای اقامت شایسته در سفرهای خارجی می‌توانید روی هتل‌های علی‌بابا حساب کنید.
علی‌بابا همسفر حرفه‌ای‌هاست، و این تجربه‌ی حرفه‌ای در همه مراحل سفر همراه شماست. از زمانی که قصد سفرکرده‌اید و نیاز به راهنمایی دارید ، تا خرید بلیط و پشتیبانی 24 ساعته توسط تیم 247 نفره مرکز پشتیبانی. حتی وقتی که برنامه سفرتان تغییر کرده و قصد استرداد بلیط را دارید ما در کنار شما هستیم.
علی‌بابا برندی از هلدینگ پرافتخار توشا (توسعه تجربه شایسته سفر) است، سامانه‌ای که به‌واسطه پشتیبانی و حمایت شما در سکوی اول گردشگری کشور ایستاده. ما به این جایگاه قانع نشده‌ایم و تلاش‌مان برای بهبود لحظه‌ای متوقف نمی‌شود. البته در این مسیر پرپیچ‌و‌خم تنها نیستیم و همسفران شایسته‌ای چون شما دلگرمی اصلی ماست.

 

 

چرا علی بابا

 

 • ساده‌ترین و سریع‌ترین روش خرید بلیط به صورت شبانه‌روزی
 • خرید و استرداد کاملا آنلاین بلیط پرواز داخلی، پرواز خارجی و قطار و بلیط اتوبوس
 • پوشش 100 درصدی همه مسیرهای هوایی و ریلی
 • دسترسی آسان از طریق وب‍سایت، موبایل و اپلیکیشن
 • پشتیبانی 24 ساعته در همه ایام سال توسط تیم 150 نفره مرکز تماس
 • ارائه قیمت‌های رقابتی به همراه تضمین بلیط‌های چارتری

 

قوانین و مقررات علی بابا

 

 • خدمات و محتـوای عرضه شده توسط وب‌سـایت علی‌بابا جهت استـفاده‌ در این وب‌سـایت تولید می‌شوند. هر گونه سوءاستفـاده از اطلاعات، متن‌ها، عکس‌ها، نقشه‌ها، طرح‌ها، لوگو و… از این وب‌سایت پیگرد قانونی دارد و هیچ فرد حقیقی یا حقوقی اجازه‌ی سوء استفاده از مطالب این وب‌سایت را ندارد. ذکر مطالب این وب‌سایت در اینترنت، تنها با ذکر نام و نشانی اینترنتی وب‌سایت علی‌بابا و لینک به مطلب ذکر شده مجاز است و در رسانه‌های کاغذی، با کسب اجازه‌ی کتبی از مسئولان وب‌سایت.

 • اطلاعات شخصی کـاربران در علی‌بابا کاملاً محرمانه اسـت. علی‌بابا تـمام تـلاش خود را برای محـافظت از اطلاعات شخصی کاربران می‌کند. لـذا جهت حفظ حریم اطلاعات شخصی کاربران، کاربر باید تعهد بدهد تا عامل تلاش جهـت هک کردن هر گونه اطلاعات موجود در سـایت نبوده و هیچ‌گونه معاونت و یا مشارکتی با اشخاص حقیقی و یا حقوقی در این امر نداشته باشد. ضمناً کاربر تعهد می‌دهد که هر گونه اطلاع از توسل به هک کردن اطلاعات توسط شخص و یا موسسه‌ی دیگر را در اسرع وقت به مدیریت سایت علی‌بابا اطلاع دهد.

 • تنها دارنده نام کاربری و رمز عبور، مشتری است. مسئولیت استفاده و حفاظت از رمز عبور و نام کاربری به عهده ی مشتری بوده و نیز هرگونه دریافت سفارش خدمات و پشتیبانی از طریق آن نام کاربری و رمز عبور صورت میگیرد.

 • کاربران متعهد می‌شوند که اطلاعات خود را هنگام ثبت‌نام و رزرو به صورت صحیح در وب‌سایت وارد کنند. در صورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، مسئولیت عواقب بعدی این عمل بر عهده‌ی کاربران خواهد بود.

 • کاربران با ثبت نام یا جستجوی محصول در وب‌سایت یا اپلیکیشن علی‌بابا تمایل خود را برای دریافت پیشنهادات علی‌بابا در قالب پیامک، ایمیل و پوش نوتیفیکیشن اعلام کرده‌اند.

 • کاربر متعهد می‌شود هرگونه تغـییر در مشـخصـات فردی خود را در اسـرع وقت در وب‌سایت علی‌بابا اصلاح نماید. در غیر این‌صـورت این وب‌سایت هیچ مسئولیتی در قبـال تبعات ناشی از عدم صحت اطلاعات موجود نخواهد داشت.

 • وب‌سایت علی‌بابا به فروش اینترنتی بلیط هواپیما می‌پردازد و در قبال شرایط، کنسلی، تاخیر یا تعجیل پرواز مسئولیتی را بر عهده نخواهد داشت.

 • هرگونه سوء استفاده از نام علی‌بابا، سایت اینتـرنتی علی‌بابا، مکاتبه از طرف علی‌بابا و یا استـفاده از نام های مشابه که شبهه مشابهت و تطابق را ایجـاد نمـاید ممنوع بوده از طـریق شـکایت به مـراجع قانونی ذی‌صلاح، دادگاه‌های رسیدگی به جرائم اینترنتی در داخل و یا خارج از کشور و نیز اطلاع‌رسانی به سرویس دهندگان و سرویس گیرندگان اینترنتی قابل پیگرد خواهد بود.

 • وب‌سایت علی‌بابا اطلاعات شخصی کاربران را با هیچ مجموعه‌ی دیگری به اشتراک نخواهد گذاشت و مراجع ذی‌صلاح فقط در صورت موارد مصرح در قانون، امکان استفاده از این اطلاعات را خواهند داشت.

قوانین چارتر علی بابا

 

شرایط و ضوابط رزرو و خرید چارتر

 • پروازهای چارتر در مقایسه با پروازهای سیسـتمی با تغییرات بیش‌تری مواجه هسـتند و در یک درصد مواقع ممـکن است قابل استـفاده نباشند، در چنـین مواقعی و درصورت خرید بلیط جایگزین، هزینه‌ی بلیط از طرف چارترکننده به شما برگردانده خواهد شد. علی‌بابا تمام تلاش خود را می‌کند تا این ریسک را به صفر برساند.

 • در صورت کنسل شدن پرواز چارتر و عدم دریافت بلیط جایگزین از طرف آژانس، مبلغ بلیط به‌طور کامل استرداد خواهد شد.

 • در صورت ابطال یا تاخیر بیش از ۲ ساعت در پروازهای چارتری ارسال بلیط مهر شده الزامی است.

 • قیمت بلیط چارتر برای کودکان بین ۲ تا ۱۲ سال، برابر با قیمت بلیط بزرگسال است.قوانین علی بابا

لطفا نظرات خودتون را با ما به اشتراک بزارید

امتیاز کاربران: 3.33 ( 3 رای)

مشاهده بیشتر

14 دیدگاه

 1. واقعا علی بابا خیلی ضعیف بود خدماتتون متاسفم براتون حیف پولی که دادم واسه تور شما

 2. من همین الان در حال سفر با اتوبوس زنجان تهران تعاونی شماره 8 هستم ظرفیت نمایش داده شده هنگام خرید بلیط از علی بابا 19 نفر هست در صورتی که راننده کل ظرفیت اتوبوس رو پر کرده در تماس با پشتیبانی علی بابا نکته جالب اینجاست که منتظر بودن یک نفر شاکی بشه تا پیگیری کنن انگار اصلا مفهوم تضمین کیفیت در علی بابا وجود ندارد

 3. در مورد ویزای توریستی از دیروز دارم با علی بابا تماس میگیرم پشت خط میمونم هر دفعه بعد از 10 دقیقه قطع میشه

 4. برای عوض کردن تاریخ پرواز علی بابا 3 ساعت باید پای تلفن و ایمیل بشینی بعدش میگن سایت داره آپدیت میشه فعلا نمیتونیم کاری کنیم بعد سه بار اعتبار رو افزایش دادم ولی میگید آپدیت نیست نشون نمیده باید با بانک چک کنید آخه چطور باید از خارج کشور با بانک چک کنیم ؟ واقعا قانون های مسخره دارید

 5. واقعا علی بابا یه ….. گول نحورید . موقع استرداد پول رو به شما بر نمی گردانند بلکه به اعتبار شارژ شما بدون مجوز شما واریز می کنن یعنی در جیب خودشان فقط به فکر منفعت خودشان هستن

  1. خیلییییی گرون تر از بقیه میفروشه هیچ خدماتی نداره فقط با تبلیغ مردمو گول میزنه

 6. خدا وکیلی چرا علی بابا این قد برای اصلاح اسم درصد جریمه میگیره مگر یه تغیر نام چقد باید هزینه داشته باشه که 470 تومان از پولم کم کردید

 7. اینجا ایرانه دیگه از علی بابا چه انتظاری دارید واقعا نه وقت نه هزینه مردم اهمیتی ندارد

 8. با این همه نظر منفی از خرید از علی بابا کلا منصرف شدم من میخوام پیاده سفر کنم اینجوری اعصابم اروم تره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا