بلیط هواپیما

خرید بلیط هواپیمای تابان

خرید بلیط هواپیمای تابان

 

مدت هاست در کشور بحث توسعه ناوگان هوایی مطرح است؛ بی شک چنین طرحی می تواند با انگیزه پاسخگویی به مطالبات مردم برای استفاده از این بخش از صنعت حمل و نقل صورت گرفته باشد و لاجرم تعصب فنی و حرفه ای متخصصین صنعت مصداق این مفهوم و این احساس مسئولیت بوده است اگر چه شرکتهای خصوصی بعنوان بنگاههای اقتصادی و معادلاتی از این دست در شکل گیری طرحشان نقش آفرین است اما عرق پرواز و همانطور که در صدر نیز به آن اشاره شد لبیک به نیازها و پاسخگویی به استقبال کنندگان از حمل و نقل هوایی حرکت و جهت به این سمت را تولید کرده است.
به همین منظور مجموعه ای متعهد و مسئول گردهم آمدند و شرکتی را با مسمای قدسی و پاک پایه گذاری نمودند و آن را تابان نامیدند و ایر راه به جهت پرواز به آن افزودند با این وصف عشق پرواز و خدمتگزاری به هم آمیخت از این پس تابان ایر متولد و در لیست شرکتهای هواپیمایی فعال جایگاه خاصی یافت.

رزرو و خرید پرواز تابان

 

 

 

برای رزرو و خرید پرواز تابان به ارزانترین نرخ از وبسایت باباگردش از تصویر بالا اقدام به خرید کنید

بلیط تابان

 

 بلیط هواپیمایی تابان و و سایر ایرلاین ها در استرداد بلیط  شرایط متفاوتی دارند. اگر قصد دارید خرید بلیط هواپیما  باباگردش را  انجام دهید و ایرلاین تایان رو برای خرید بلیط انتخاب کرده اید، لازم است قبل از خرید بلیط، از قوانین و شرایط الزامی آن مطلع باشید. به همین خاطر در این مطلب قصد داریم شرایط خرید بلیط  و استرداد آن از ایرلاین تابان را بیان کنیم. با باباگردش همراه باشید.

تاریخچه هواپیمایی تابان

 

تفصیل تاریخچه  هواپیمایی تابان اینگونه است که با لحاظ احترام خاص به هیات موسس آن، مسئولیت عالیه این شرکت به فردی مجرب و مدیری توانا واگذار شده است به گونه ای که چشم انداز رشد و ارتقاء سطح کمی و کیفی شرکت با چنین شخصیتی تضمین شد و در مهر ماه 1385 اولین فروند هواپیمای این شرکت از نوع Bae146-300 با مجوز از سازمان هواپیمایی کشوری وارد فضای کشور و در فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد به زمین نشست. هواپیماهای بعدی در آبان ماه همان سال با شعار «با آرامش در اوج» به ناوگان کشور افزوده شد که با استعانت از خداوند منان و احترام به آستان مقدس علی ابن موسی الرضا پروازهای مشهد-کیش با حضور مقامات استان از جمله استاندار و مدیر کل فرودگاه شهید هاشمی نزاد آغاز شد.

مسیرهای پرواز تابان

مقاصد داخلی ایرلاین تابان

اهواز ( فرودگاه اهواز)، اصفهان ( فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان)، خرم آباد ( فرودگاه خرم آباد)، جزیره کیش ( فرودگاه بین المللی کیش)، مشهد ( فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد)، رشت ( فرودگاه سردار جنگل رشت)، شیراز ( فرودگاه بین المللی شهید دستغیب شیراز)، تبریز( فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز)، تهران ( فرودگاه بین المللی امام خمینی و فرودگاه بین المللی مهرآباد)، یزد ( فرودگاه شهید صدوقی یزد) و زاهدان ( فرودگاه بین المللی زاهدان).

مقاصد خارجی ایرلاین تابان

عراق ( بغداد – فرودگاه بین المللی بغداد و نجف – فرودگاه بین المللی نجف)، پاکستان ( لاهور – فرودگاه بین المللی اقبال لاهوری و کراچی – فرودگاه بین المللی جناح)، روسیه ( مسکو – فرودگاه بین المللی دومودهدوو، سنت پیترزبورگ و آستاراخان)، ترکیه ( استانبول – فرودگاه بین المللی آتاترک)، گرجستان ( تفلیس) و ارمنستان ( ایروان).

 

هزینه اضافه بار همراه مسافر در هواپیمایی تابان

نرخ محاسبه اضافه بار در ایرلاین تابان به ازای هر کیلوگرم، 1/5% نرخ تمام بهای بلیط یکسره درجه عادی در همان مسیر مربوطه است.

زمان حضور در فرودگاه برای پرواز تابان

حضور مسافر در کلیه فرودگاههای داخلی دو ساعت و مناطق آزاد دو ساعت و سی دقیقه قبل از پرواز ضروری است.

پرواز تابان ترمینال چند مهراباد انجام میشه؟

تمامی پروازهای داخلی تابان از مبداء تهران، از ترمینال 4 فرودگاه مهرآباد انجام می گردد.

 

اطلاعات تماس پروازهای ورودی تابان از ترمینال 6 و پروازهای خروجی از ترمینال 4 در فرودگاه مهرآباد انجام می شوند. شماره های تماس ضروری ترمینال 4: افسر نگهبان (پلیس): 61022667 مدیریت ترمینال: 61023204 اطلاعات پرواز: 61023187 اورژانس: 61023280 حراست: 61023090 ترافیک: 61023796 شماره های تماس ضروری ترمینال 6: افسر نگهبان (پلیس): 61022717 مدیریت ترمینال: 61023206 اطلاعات پرواز: 61023196 اورژانس: 61023280 حراست: 61023090 اطلاعات تماس آدرس : تهران _ شهرک اکباتان – فاز۱ _ بلوار اصلی _ کوچه فیات _ پلاک ۱۰ تلفن: 021-44634163-7 , 44636326-30 , 021-4854 فاکس: 021-44634168 سامانه پیامکی: 300074931 آدرس سایت: http://taban.aero

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

3 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا